Juraj Holík

Najlacnejšie vybíjané fujary na Slovensku!
Jedny z mála s krásnych meďou vybíjaných fujár, ktoré sú navyše aj cenovo dostupné! Môžu byť taktiež nádherným darom pre rôzne príležitosti.

Juraj Holík s mravenčou trpezlivosťou, kúsok po kúsku, ohýba a vbíja medený drôtik do fujarového dreva a vytvára tak krásne ornamenty. Fujaru potom pekne vyleští a nalakuje zmesou laku vlastnej výroby.

return to homepage www.fujara.sk contact info, e-mail and more how to order, shipment, warranty and return policy read the opinions of others and share yours, highlights learn how to play fujara Links to some other sites /fujara, didgeridoo, music.../ read how to build fujara listen to available audio samples everything about fujara
späť na prvý stránku

Majstri fujaráši:

Cenníky nástrojov:

Objednať.

Len veľmi málo dnešných výrobcov má dosť trpezlivosti a času na takúto delikátnu robotu. Už na prvý pohľad sú jeho fujary očarujúce.
Jeho meďou vybíjané fujary sú takmer čierne, s krásnou do červena ladenou pigmentáciou:

Ornament typ 1:


Okrem klasických hladkých fujár, Juraj občas vyrobí zo špeciálnych kusov dreva aj "hrčaté" fujary :

Pri vybíjaní fujár (hladkých aj hrčavých) používa Juraj tieto dva ornamenty »

Ornament typ 1:

Nájsť takéto krásne drevo však vôbec nie je ľahké. Výroba a výzdoba takejto fujary je ešte náročnejšia ako pri "hladkých" fujarách.

Ornament typ 2:

Ako objednať?

Každá fujara je ocenená individuálne, v závislosti od veľkosti, zdobenia a výslednej zvukovej kvality. Aktuálnu cenovú ponuku Vám možeme zaslať emailom: sulik@fujara.sk,
alebo telefonicky: 033-744 8482, 0911-226 999.

Často kladené otázky: