Folkart Slovakia delené fujary

- Ján Šulík -

 

Delené skladacie fujary
z 2 alebo 3 častí

Pri výrobe našich delených fujár používame najmodernejšie dostupné nástroje a precíznu ručnú prácu, aby sme dosiahli potrebnú presnosť na dosiahnutie najvyššej zvukovej kvality. Zároveň pri výrobe zúročujeme to najlepšie z tradičnej výroby fujár nazhromaždenej za dlhé roky výroby fujár na Slovensku.

Nová verzia stránok so skladacími fujarami.

return to homepage www.fujara.sk contact info, e-mail and more how to order, shipment, warranty and return policy read the opinions of others and share yours, highlights learn how to play fujara Links to some other sites /fujara, didgeridoo, music.../ read how to build fujara listen to available audio samples everything about fujara
späť na prvý stránku

Majstri fujaráši:

Cenníky nástrojov:

Folkart Slovakia delená Fujara:

 

Všetky Folkart Slovakia delené fujary sú dokonalou kombináciou kvalitného dreva a precíznej ručnej práce, za použitia tých najlepších nástrojov. Len tak sme schopní dosiahnuť precíznosť, ktorá je pri výrobe koncertných nástrojov nevyhnutná!

Fokart Slovakia delené fujary sú vhodné predovšetkým pre profesionálne hranie a pre všetkých, ktorí to myslia s fujarou vážne.

Naše delené fujary sa naviac dajú navyše ľahko prenášať a preto sú vhodné nielen pre profesionálnych muzikantov, ale aj pre tých, ktorí veľa cestujú a chcú si radi svoju fujaru zobrať so sebou.

Vyrábame tieto druhy delených fujár:

Ručne vŕtaná fujara z 2 častí

Čisto ručne vŕtaná a opracovaná fujara z kvalitne vysušeného dreva bazy čiernej. Tieto fujary majú krásny pravidelne zahnutý tvar a nádherný hlas. Dajú sa rozdeliť do dvoch rovnako dlhých dielov o dĺžke cca 90 cm.

Ručne vŕtaná fujara z 2 častí

Čisto ručne vŕtaná a opracovaná fujara z kvalitne vysušeného dreva bazy čiernej. Tieto fujary majú krásny pravidelne zahnutý tvar a nádherný hlas. Dajú sa rozdeliť do dvoch rovnako dlhých dielov o dĺžke cca 60 cm.

Sústružená fujara z 3 častí

Telo fujary je vysústružené z kvalitne vysušeného horského javora. Hlásnica a všetky dôležité časti sú vyhotovené ručne s použitím tých najlepších dostupných nástrojov. Majú nádherný hlas a dajú sa rozdeliť do troch rovnako dlhých dielov o dĺžke cca 60 cm.

Ako objednať ?

Aktuálnu cenovú ponuku Vám možeme zaslať emailom: sulik@fujara.sk, alebo telefonicky: 033-744 8482, 0911-226 999.

Aktuálne cenníky:

Často kladené otázky:

Spoje FS delených fujár sú precízne vyhotovené, pre lepšiu tesnoť ovinuté korkom a zvonku spevnené elegantnou mosadznou obručou:

Folkart Slovakia Fujary sú dostupné v týchto prevedeniach:

Morená fujara - Hotová fujara sa krásne nahladko vybrúsi, namorí hnedým moridlom a nalakuje špeciálnym prírodným lakom - šelakom.

Vyrezávaná fujara - Ornament sa najprv ručne vyreže ostrým nožíkom do povrchu fujary. Následne sa drevo namorí a nalakuje špeciálnym prírodným lakom - šelakom.

Kyselinou leptaná fujara - Ornament sa najprv do dreva ručne vyreže nožíkom. Potom sa pomaličky, kvapku po kvapke vypáli kyselinou ktorá sa nechá 2 dni vyzrieť. Na záver sa fujara nalakuje kvalitným prírodným lakom - šelakom.

Drevený kufrík pre FS delené fujary z 3 častí:

Ku deleným FS fujarám z 3 častí je možné na mieru vyrobiť aj elegantný drevený kufrík. Takto krásne zabalené fujary sú veľmi vhodné aj ako hodnotný firemný dar...

Cena dreveného kufríka je 120 EUR.

Naše fujary v drevenom kufríku sa stali aj oficiálnym darom pre bývalého prezidenta Slovenskej Republiky, Ivana Gašparoviča.

Ku každej FS delenej fujare si môžete objednať aj kvalitné futrované, vodeodolné látkové púzdro na bezpečné prenášanie fujary v cene 20 EUR.

Aktuálnu cenovú ponuku Vám možeme zaslať emailom: sulik@fujara.sk, alebo telefonicky: 033-744 8482, 0911-226 999.

Audio ukážky - FS Fujara z 2 častí:

Audio ukážky - FS delená Fujara z 3 častí: